* ÜRETİCİ FİRMADAN 1.KALİTE ÜRÜNLER VE KALİTELİ İŞÇİLİK! HIZLI KARGO VE ÖZEL ÜRETİM AVANTAJIYLA KEŞFEDİN! *
* ÜRETİCİ FİRMADAN 1.KALİTE ÜRÜNLER VE KALİTELİ İŞÇİLİK! HIZLI KARGO VE ÖZEL ÜRETİM AVANTAJIYLA KEŞFEDİN! *

Kydonia Home 2020 Yılında Mustafa URLU tarafından kurulmuştur. Pandemi sürecinde evin balkonunda katlanır masa üreterek başlayan hikayemiz, bugün Ayvalık Sanayi Sitesinde 150 m2’lik atölyemizde yurtiçi ve yurtdışına yaptığımız üretimimizle yazılmaya devam etmektedir.

Kydonia Home sadece bir mobilya markası değildir. Zor bir dönemde zor şartlar altında ortaya çıkmış azmin başarının ve özverinin adıdır.

Biz sadece mobilya üretmiyoruz. Biz insanların hayatını kolaylaştıracak pratik ürünler üretiyoruz.

Bu ürünleri üretirken tek bir amacımız var : Çocuklara zarar vermemesi.

Bu nedenle tüm ürünlerimizde yuvarlak köşeler kullanıyoruz. Böylece mobilyaları çocuklar için daha güvenli yapıyoruz. Türkiyede katlanır ve raflı masaları yuvarlak köşeli olarak üreten ilk firmayız. Aynı zamanda çerçeveli tablo masanın da Türkiyedeki ilk üreticisiyiz. Sektöre yön veren yeni tasarımlar yaratarak ve mevcut olan tasarımları çocuklar için daha güvenli hale getirerek üretmeye devam edeceğiz.

Ürün gamımızı ev içinde kullanılan tüm mobilyaları üretecek şekilde genişleteceğiz ve hepsinde önceliğimiz çocuklar olacak

Misyonumuz

Sektöre yön verecek yeni tasarımlarla öncü bir firma olmak ve çocuklar için daha güvenli mobilyalar üretmek

Vizyonumuz

Mobilya sektöründe uluslararası alanda faaliyet göstermek ve çocuklar için daha güvenli mobilyalar üretilmesi için tüm dünyaya örnek olmak.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.